Towzingar Co. will participate in the 19th edition of the International Construction Trade Exhibition for Lebanon & the Middle East 'PROJECT LEBANON 2014'

دستگاه تولید قیر اصلاح شده پلیمری لوکوبیت

این دستگاه برای تولید قیر اصلاح شده برای آماده سازی آسفالت ،اصلاح و تعمیر جاده ها ، لایه ایزوله سطوح بتونی ، درز گیری ترک خوردگی ها ،آماده سازی عایق ها، قیر اصلاح شده برای جاده ها ، پل ها از جمله پلهای هوای ماشین رو به کار می رود.

هم چنین این دستگاه را میتوان بر اساس نیاز مشتری و منطبق با کار او آماده کار ساخت ، مانند ایزوله کاری تعمیرات جاده ها و غیره طراحی و تحویل داد .

این دستگاه را میتوان در فضای باز نیز مورد استفاده قرار داد ،و یا در فضای بسته در صورت دردار بودن و تهویه مطابق با استاندارد ها .

این دستگاه مطابق استاندارد ها طراحی و ساخته شده و در دمای بین ۵-۴۰ درجه سانتیگراد کار میکند .

ساخت و طرز کار دستگاه :

دستگاه وتولید قیر اصلاح شده (شکل ۱) دارای قسمت های از جمله :

 • بلوک راکتور
 • آسیاب
 • بلوک آماده سازی روغن
 • بلوک انتقال قیر
 • محفظه و قسمت کنترل
 • بلوک انتقال پلیمر
 • شیرهای الکترو پنوماتیکی انتقال قیر
 • سیستم گرمایش

دستگاه بر روی ۱ چهار چوب فلزی که دارای پله کن میباشد برای راحتی کار با دستگاه قسمت راکتور از دو مخزن استوانه ای با انتهای مخروطی تشکیل شده است .در بالای مخزن استوانه لوله های انتقال گرما قرار دارد .برای لوله های انتقال گرما روغن Tn46 استفاده میشود .برای کاهش از دست دادن گرما از عایق های روکش استفاده میشود .در قسمت پایین مخزن بلبرینگ متصل به همزن و شیر غیر قرار دارد .

در قسمت بالای مخزن

 • تیغه مخلوط کن
 • سر لوله یا ورودی غیر به مخزن
 • سنسور شناور قیر

کار میکسر بر اساس موتور پیچی کاهنده .میکسر به کمک چرخ دنده در ارتباط با فیکس کننده کوپلینگ میباشد .

آسیاب دارای ساختمان گرم کننده میباشد ،که هنگام مونتاژ و سوار کردن قابل تنظیم میباشد از طریق شکاف تنظیم .واشر شفت .

بلوک گرم کننده روغن تشکیل شده از دو بلوک گرم کننده مخزن که با یکدیگر در ارتباط میباشند .

در هر مخزن 9 لوله گرم کننده (ТЕН) ،با توان 3 کیلو وات هرکدام، ورودی گرم کن دارای درب میباشد ..

بلوک انتقال غیر تشکیل شده از پمپ قیر H2 ، شیرهای سه ورودی K4،K3 ،و خطوط لوله .

محفظه کنترل دارای ساختار مستطیلی شکلی میباشد و از صفحه های فلزی و دارای قفل ساخته شده .

سیستم داخلی هدایت دستگاه به صورت الکترونیکی کل دستگاه را هدایت میکند . دستگاه را میتوان هم به صورت دستی هم به صورت نیمه اتوماتیک کنترل کرد .طرح کنترل دستگاه به صورت ارتباط رلهای میباشد .

بلوک انتقال مخلوط کن پلیمر دارای مخزن درجه بندی شده 100 دسی مترمکعب ،با شیر K7 ، و سیستم خطوط لوله ،برای کنترل و هدایت پلیمر در مخزن سنسور های سطح پایین (НУ) نسب شده ،برای مخلوط کردن پلیمر با قیر، مخلوط کن توزین مدل انژکتوری ،در قسمت نازل بی که قیر خارج میشود ، در قسمت خلاء مخلوتکن هوای پلیمر برای هدایت نیم اتوماتیک سیستم الکتروپنوماتیکی ،که با هوای فشرده کار میکنند .هنگام کار با دستگاه یک منبع هوای فشرده خارجی استفاده میشود .

سیستم فنی گرمای دستگاه به منظره نگاه دری دمای مورده نیازی پروسه قیر اصلاح شده میباشد .ساختار سیستم به صورت روکش گرمای لوله ها و مسدود کردن دستگاه و هم چنین ایزوله و عایق کردن بدنه مخزن بخاری و راکتور .در این سیستم روغن Tn46 با درجه حرارت کاری ۱۹۰ درجه سانتیگراد .

دستگاه تولید قیر پلیمری لوکوبیت شرکت توزینگر
اجزای دستگاه تولید قیر پلیمری لوکوبیت